opony
Reklama: kalkulator kredytowy
Narzędzie do obliczania
rat kredytu hipotecznego.
kalkulator-kredytowy.org.pl
 

Projektowanie ogrodów - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Architekci   Projektanci   Sprzedam   Kupię   Inne
Ogłoszenie

Następne »

Ogrody Gordo Studio

Opis:

Nowoczesna pracownia architektury krajobrazu - Ogrody GORDO STUDIO. Kompleksowe projektowanie publicznych terenów zieleni miejskiej, projektowanie ogrodów prywatnych i wykonywanie inwestycji z zakresu architektury krajobrazu i wody.

Firmę Gordo Studio tworzy zespół doświadczonych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowych rozwiązań w temacie projektowania ogrodów i terenów zieleni.
Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów na każdym etapie inwestycji – od realizacji projektu, poprzez jego wykonanie, do poprowadzenia pielęgnacji ogrodu.
Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu nasza wyobraźnia i pomysłowość nie zna granic. Tworzymy wszystko precyzyjnie, zgodnie z naszymi pomysłami lub pomysłami naszych Klientów. Dzięki temu twórczemu procesowi powstają imponujące ogrody, z zastosowaniem najlepszej technologii i dostosowane do indywidualnych projektów naszych Klientów czy to w sektorze publicznym czy prywatnym.

Nasza oferta to m.in.: ogrody nowoczesne, ogrody wodne, ogrody japońskie, fontanny, systemy automatycznego nawadniania ogrodów.

Aby zapewnić najwyższy standard usług stale współpracujemy z szerokim gronem specjalistów - architektami krajobrazu, projektantami branżowymi, inspektorami nadzoru itp. Na nasze wszystkie realizacjie udzielamy kilkuletniej gwarancji.

Od kilku lat jesteśmy również znanym i polecanym wykonawcą oczek wodnych, stawów kąpielowych, fontann, nowoczesnych elementów wodnych do ogrodów i wnętrz, ścian wodnych, kaskad i domowych mini fontann. Nasze projekty znajdują się w centrach handlowych i biurowych, w parkach i na placach miejskich oraz w ogrodach i wnętrzach u klientów indywidualnych. Unikatowość naszych rozwiązań gwarantuje wzajemne współgranie wszystkich komponentów. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe z pelną ofertą na profesjonalne usługi ogrodnicze i bogatą galerią zdjęć z ogrodów i ich realizacji.

http://www.gordostudio.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Gordo Studio
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 11
Dodane: 2010.01.10
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj