opony
Reklama: kalkulator kredytowy
Narzędzie do obliczania
rat kredytu hipotecznego.
kalkulator-kredytowy.org.pl
 

Projektowanie ogrodów - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Architekci   Projektanci   Sprzedam   Kupię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

PROJEKTOWANIE i ZAKŁADANIE OGRODÓW

Opis:

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy je do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewentualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie. W skład otrzymanego przez Państwa projektu wchodzą:
- inwentaryzacja i gospodarka zieleni istniejącej
- koncepcja ogrodu (rzut w skali 1:100, 2 przekroje terenowe w technice kolorowej, wizualizacje fragmentów ogrodu)
- projekt wykonawczy szaty roślinnej (plan nasadzeń, schemat przygotowania podłoża, schemat wykończenia powierzchni pod nasadzeniami, rysunki szczegółowe, specyfikacja techniczna, harmonogram prac pielęgnacyjnych i szczegółowe zalecenia pielęgnacyjne, wyliczenia zapotrzebowania na materiały)
- projekt wykonawczy nawierzchni (szczegółowy projekt nawierzchni z wymiarowaniem i zastosowanymi rodzajami obrzeży, przekroje przez nawierzchnie, przekroje przez połączenia nawierzchni z trawnikiem i roślinami, wyliczenie zapotrzebowania na materiały)
- projekt wykonawczy elementów małej architektury (plan rozmieszczenia elementów małej architektury, rysunki techniczne, wyliczenia zapotrzebowania na materiały, karty katalogowe)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tel.: +48 692 93 53 52
Tel.: +48 503 06 93 44
e-mail: pracownia@zwpak.pl
WWW: www.zwpak.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: oglosze
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 22
Dodane: 2012.04.18
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj